Обчисліть і вкажіть масу SO2,кількість речовини становить 0,25 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Герман.

Ответ:16

Объяснение: Знаходимо молярну масу SO2

M(So2)=32+32=64

Маса= кількість помножити на молярну масу= 64*0.25= 16 грамів