Натрій масою 34,5 г обробили водою. Який об'єм водню при цьому утворився


Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Паша.

Ответ:

відповідь: утворилось 16,8л водню

Объяснение:

2Na+2H2O = 2NaOH+H2

2*23=46г     22,4л

згідно рівняння реакції, з 46г натрію утворюється 22,4л водню

46г Na - 22,4л H2

34,5г Na - Хл H2

Х = 34,5*22,4/46 = 16,8л