25 балов!! До розчину гідроген сульфіду додали плюмбум нітрат масою 9934г. Маса (г) осаду, що

утворилася, дорівнює?​

Ответы на вопрос

Отвечает Приказчикова Ксения.

Дано:                          |                            

H2S                             |

m(Pb(NO3)2)= 9934г |

-------------------------------|

m(осаду) - ?                |

  9934г                    Хг

Pb(NO3)2 + H2S → PbS↓ + 2HNO3

________              ======

v 1 моль                 1 моль                 v

M 331г/моль          239г/моль         M

m 331г                    239г                   m

M(Pb(NO3)2)=207+14*2+16*6=331 г/моль

M(PbS)=207+32=239 г/моль

9934г       Хг             9934×239

--------- = ---------;   Х= ------------------=7172,8г

331г        239г                 331

Х = 7172г

Відповідь: маса осаду 7172,8г