Яку масу води й сульфатної кислоти треба взяти для приготування 500 г розчину з масою часткою

кислоти 10 процентів

Ответы на вопрос

Отвечает Изосимова Маша.

Ответ:

m (H2SO4) = ω * m р-ну / 100% = 10% * 500 / 100% = 50 г;

m (H2O) = m р-ну - m (H2SO4) = 500 - 50 = 450 г.

Объяснение: