на нейтралізацію 300 г розчину калій гідроксиду витратили розчин, у якому містилось 0,6 моль

ортофосфорної кислоти. Обчисліть масову частку в розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Чечушков Андрей.

Дано:

m(p-ну) =300 г

n(H3PO4) =0,6 моль

Знайти:

W(K3PO4) -?

Розв'язок:

m(H3PO4) =0,6моль*98 г/моль=58,8г

58,8г Хг

3KOH+H3PO4 =K3PO4+3Н2О

98г 212г

Х=58,8*212г/98г=127,2

W=127,2/300 *100=42,4%

Відповідь:W(K3PO4) =42,4%