Яка маса магнію вступить у реакцію з хлоридною кислотою, якщо при цьому виділилося 4,48 л водню за

н.у. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврикова Мария.

Ответ:

m(mg)=4.8г

Объяснение:

mg+2hcl=mgcl2+h2

n(h2)=v/vm=4.48/22.4=0.2моль

n(mg)=n(h2)=0.2моль

m(mg)=n(mg)×M(mg)=0.2×24=4.8г