У результаті взаємодії аргентум (|) нітрату масою 17 г із хлоридною кислотою випадає осад масою

А) 12,5 г Б) 14 г В) 14,35 г

Ответы на вопрос

Отвечает Лункова Кристина.
AgNO3 + HCl → AgCl + HNO3

17 / 169,8 = X / 143,3

X = 17 × 143,3 / 169,8 = 14,3468 ≈ 14,35 г

Відповідь: В.