Визначте кількість атомів Карбону в молекулі насиченого вуглеводню, відносна молекулярна маса якого

дорівнює 72.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Полина.

CnH2n+2 = 72

CnH2n = 70

14n = 70

n = 70/14 = 5

C5H12 - пентан

5.