Однакову чи різну масу мають 3.01*10^23 молекул бутену й 22,4 л етену (н.у.)?


Ответы на вопрос

Отвечает Калина Алина.

3.01*10^23 = 0.5 моль

M(C4H8) = 56.11 г/моль

m(C4H8) = 56.11 * 0.5 = 28.055 г.

-------------------

22.4 л = 1 моль

M ( C2H4) = 28.05

m (C2H4) = 28.05 * 1 = 28.05 г.

Відповідь : Мають однакові маси.