1)Обчисліть масові частки елементів у воді.


Ответы на вопрос

Отвечает Фигуркин Вова.

M (H2O) = 2 + 16 = 18 г/моль

Складемо пропорції, взявши 18 г/моль за 100%:

2 — X%

18 — 100%

X = 2 × 100 / 18 = 11,1% — масова частка водню у воді.

16 — Z%

18 — 100%

Z = 16 × 100 / 18 = 88,9% — масова частка оксигену у воді.