Який з основних оксидів складу BaO , CuO , Na2O містить оксиген з найбільшою масовою часткою


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Данил.

Ответ:

Найбільша масова частка оксигену: в оксидi азоту(l) N₂O - 0,36 або 36%

Объяснение:

Mr(BaO)=Ar(Ba)+Ar(O)=137+16=153

ω(O)=Ar(O)÷Mr(BaO)=16÷153=0,1   ω%(O)=ω(O)×100%=0,1×100%=10%

Mr(CuO)=Ar(Cu)+Ar(O)=64+16=80  

ω(O)=Ar(O)÷Mr(CuO)=16÷80=0,2  ω%(O)=ω(O)×100%=0,2×100%=20%

Mr(Na₂O)=Ar2(N)+Ar(O)=28+16=44

ω(O)=Ar(O)÷Mr(N₂O)=16÷44=0,36  ω%(O)=ω(O)×100%=0,36×100%=36%