Скільки грамів карбонату натрія потрібно взяти для приготування 500 мл розчину.. Масова частка

карбонату натрія 10%, мас. густина розчину (d4^20) дорівнює 1.15 г/мл. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Апханов Александр.

Відповідь:

m(розчину)=500*1,15=575г

m(Na2CO3)=575*10/100=57,5г

Пояснення: