у 60 г води розчинили 5 г харчової соди. яка речовина є розчинником, а яка розчиненою речовиною?

Яка маса утвореного розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Владислав.

Вода є розчинником, а харчова сода — розчиненою речовиною.

m (р-ну) = m (води) + m (харчової соди) = 60 + 5 = 65 г