яка масова частка розчиненої речовини якщо : А)100г розчину містить 10 г лугу;б)100 г містять 2 г

кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Слепнёва Соня.

Відповідь:

А) w=10*100/100=10%

Б)w=2*100/100=2%

Пояснення: