РЕШИТЕ ЗАДАЧУ ПЛИЗ (ХИМИЯ). Задача на додавання речовини До 380 г 20% розчину додали 120 г

речовини. Яку масову частку має розчин?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ярик.

Відповідь:

Пояснення:

m(реч)₁=0.2*m(розч)₁

m(реч)₁=0.2*380 = 76 г

m(розч)₂ = m(розч)₁ + m(реч)₂

m(розч)₂ = 380 + 120 = 500 г

m(реч) = m(реч)₁+m(реч)₂ = 76+120= 196 г

W = m(реч)/m(розч)₂= 0.392 = 39.2 %