Рівняння реакції, за допомогою яких можна здійснити перетворення:

метан--етин----етан--хлороетан--етанол--станова кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Даровских Аня.

2CH4 = C2H2 + 3H2
C2H2 + H2 = C2H4    C2H4 + H2 = C2H6
C2H6 + CL2 = C2H5CL + HCL
C2H5CL + KOH = C2H5OH + KCL
C2H5OH + O2 = CH3COOH + H2O