Вивести формулу органічної речовини, якщо відомі масові частки елементів, що складають цю молекулу:

w(C)=51,89%, W(H)=9,73%, W(Cl)=38,38%. Відносна густина пари речовини за повітрям дорівнює 3,19 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Неъматова Самира.

DG(29)= 3.19

M(G)= 3.19 * 29 = 92.51 г/моль

n(C) = (92.51*51.89)/1200 = 4

n(H) = (92.51*9.73)/100 = 9

n(Cl) = (92.51*38.38)/3500 = 1

C4H9Cl — хлорбутан.