Невідомий вуглеводень містить 87,27% Карбону та гідрогену. виведіть формулу вуглеводню​


Ответы на вопрос

Отвечает Кошитар Інеса.

Ответ:

пусть m(CxHy)=100г

m©=85,7*100г\100%=85.7г

m(H)= 100 – 85,7 = 14.3г

n©=m\M=85,7\12=7,14

n(H)= 14,3\1=14,3

C: Н=7.14:14.3=1:2  

СН2, С2Н4

M(С2Н4) = 12*2 + 1*4 = 28

M(CxHy)=D(H2)*M(H2)=21*2=42г\моль

ответ С3Н6 пропен

Объяснение: