Знайдіть хімічну формулу алкану,який має: відносну густину за повітрям 1,52.


Ответы на вопрос

Отвечает Пищаев Глеб.

DG(29) = 1.52 ==> M(G) = 1.52*29 = 44 г/моль

n(C) = 44/12 = 3

n(H) = 8/1 = 8

C3H8 - пропан