Обчислити обєм метану кількістю речовини 1,5 моль, масу метану об'ємом 28 літрів


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Матвей.

V (CH4) = n × Vm = 1,5 × 22,4 = 33,6 л

m = n × M

n (CH4) = V / Vm = 28 / 22,4 = 1,25 моль

m (CH4) = n × M = 1,25 × 16 = 20 г