Яка масова частка калій хлориду у розчині якщо в 180 г води рочинили 20 г солі


Ответы на вопрос

Отвечает Дусенов Диас.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 20 г

m(р-ля) = 180 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 20 + 180 = 200 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 10%