Обчислить об'єм кисню який витратиться на згорання 67,2 метану. Об'єм газів виміряний за однакових

умов​

Ответы на вопрос

Отвечает Червякова Алёна.

CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O

67,2 / 1 = X / 2

X = 67,2 × 2 / 1 = 134,4 л