визначити формулу сполуки в якій масова частка карбону 86,76%, гідрогену 17,24%. відносна густина

за СО2=1,32​

Ответы на вопрос

Отвечает Юсупов Акмал.

Дано:

W(C) = 0.8676

W(H) = 0.1724

D"CO2"= 1.32

Знайти:

CxHy -?

Розв'язання:

D"CO2"= m(суміші) / M(CO2)

m(суміші) =D"CO2" * M(CO2)

m(суміші) =1.32 * 44 = 58.08 г

X= (58.08 * 0.8676)/12 = 4.2

Y = (58.08 * 0.1724)/1 = 10. 01

Складено найпростіші формулу:

С4H10