Напишіть чотири рівняння реакцій в результаті яких утворюється Сульфур (4) оксид


Ответы на вопрос

Отвечает Кашутин Антон.

Ответ:

Объяснение:

Cu + 2H2SO4 = CuSO4 + SO2 + 2H2O

K2SO3 + 2HCl = 2KCl + SO2 + H2O

4FeS2 + 11O2 = 2Fe2O3 + 8SO2

S + O2 = SO2