Маса натрій гідроксиду кількістю речовини 0,1 моль становить?


Ответы на вопрос

Отвечает Кокошников Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(NaOH) = 0,1 моль

M(NaOH) = 40 г/моль

Найти

m(NaOH)

m(NaOH) = n * M= 0,1 * 40 = 4 г