Структура зовнішнього електронного шару елемента- 3s23p3. Установіть назву цього елемента, укажіть

різницю між молярними масами його вищого оксиду і леткої сполуки з Гідрогеном

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Егор.

Ответ: 108г/моль

Объяснение:

Оскільки електронна конфігурація цього елемента 1s2|2s2|2p6|3s2|3p3, то маємо кількість електронів 15. Отже порядковий номер 15 і цей елемент P (фосфор).

M(P2O5)=31×2+16×5=62+80=142(г/моль)

M(PH3)=31+3=34(г/моль)

142-34=108