Відносна молекулярна маса елемента 5 групи= 76


Ответы на вопрос

Отвечает Ляшенко Дмитрий.

Ответ:

Формула вищого оксиду 5 групи головної підгрупи - E2O5

Отже, 16*5=80(відносна атомна маса оксигену в оксиді)

230-80=150(відносна атомна маса невідомого елементу в оксиді)

150/2=75(так як в оксиді невідомого елементу знаходиться два атоми)

Ar(As)=75

Відповідь: As(Арсен)