Вищий оксид хімічного елемента 3 періоду має загальну формулу RO2 установити елемент обчистити його

масову частку в цьому оксиді

Ответы на вопрос

Отвечает Семикина Елизавета.

Ответ:

загальну формулу RO2  мають елементи 4 групи.В 3 періоді в 4-й групі знаходиться Силіцій.оксид має формулу SiO2/

W=nAr/Mr=1*28/60=0,47=47%    (60-молярна маса оксиду -28+16*2)

Объяснение: