Методом електронного балансу складіть рівняння окисно-відновних реакцій, визначте окисник і

відновник, процеси окиснення і відновлення. Fe + Cl2 → FeCl3 KClO3 → KCl + O2

Ответы на вопрос

Отвечает Азаров Даниил.

Ответ:

Объяснение:

2Fe + 3Cl2 = 2FeCl3

Fe(0)  -3e = Fe(+3)    2    ок-ие

в-ль

Cl2(0) +2e = 2Cl(-)    3   в-ие

ок-ль

2KClO3 -> 2KCl + 3O2

Cl(+5) +6e = Cl(-)      2     в-ие

ок-ль

2O(-2) -4e = O2(0)   3    ок-ие

в-ль