Обчисліть масові частки елементів у сполуці: Al2(SO4)3​


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Софья.

Ответ:

Mr = 342

w(Al) = 27*2/342 * 100% = 15.78%

w(S)=32*3/342 * 100% = 28%

w(O) = 12*16/342 * 100% = 56.14%

Объяснение: