Обчисліть і позначте об'єм вуглекислого газу кількістю речовин 0,25 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Рамин.

Объяснение:

Дано

n(CO2)=0,25 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(CO2)

V(CO2)=Vm*n=22,4*0,25=5,6 л