Обчислити масу натрій чотири оксиду який містить 3.01*10²²молекул


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова София.

M(NaO2) =Ar (Na) + Ar (O) *2 =23+16*2=55

n(NaO2) =3.01*10^22 / 6.022* 10^23 =0.05моль

m(NaO2) = n * M =0.05 *55 =2.75г