Де міститься більше молекул у 28 г азоту чи у 11.2 л нормальних умов кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Алина.

Ответ:

Объяснение:

n(N2) = m / M = 28 / 28 = 1 моль

N(N2) = Na *n = 6*10²³ *1 = 6*10²³ молекул

n(O2) = V /  Vm = 11,2 / 22,4 = 0,5 моль

N(O2) = Na *n = 6*10²³ *0,5 = 3 *10²³ молекул

N(N2) > N(O2)