Обчисліть кількість речовини, якщо маса m(Fe2(SO4)3)= 5 г


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Михаил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Fe2(SO4)3) = 5 г

M(Fe2(SO4)3) =342 г/моль

Найти

n(Fe2(SO4)3

n(Fe2(SO4)3) = m / M = 5 / 342 = 0,015 моль