Визначте число молекул,кількість речовини та об'єм 8,8г Карбона (4 валенткого)оксиду.


Ответы на вопрос

Отвечает Носарева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO2) = 8,8 г

М(СО2) = 44 г/моль

Na=6*10²³ 1/молекул

Найти

n(CO2)

N(CO2)

n(CO2) = m / М = 8,8 / 44 = 0,2 моль

N(CO2) = Na *n = 6*10²³ * 0,2 = 1,2 *10²³ молекул