Скільки молекул у воді кількістю речовини 3 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2O) = 3 моль

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2O)

N(H2O) = Na *n = 6*10²³ * 3 = 1,8 *10²⁴ молекулы