Який обєм займають 12*10 в 24 степені молекул кисню​


Ответы на вопрос

Отвечает Меньшикова Кристина.

Ответ:

2 моля газу або 44,8 літру

Объяснение:

1 моль газу займає об'єм 22,4 л.

Кількість молекул кисню 6,02*10 в 23 степені

Отвечает Козлов Роман.

Ответ: Об'єм(V) кисню (O2) =179 літрів (л).

Объяснение:

Дано:

N(O2)=50×10^24

V-?

Розв'язання:

Використаємо формулу:

n=N/NA(велика N з індексом великою А, тобто поділити на сталу Авогадро).

NA(стала Авогадро)=6,022×10^23

n=12×10^24/6,022×10^23=2 моль

M(O2)=16 г/моль

Для знаходження маси теж є формула:

m=n×M

m(O2)=2×16=32 г (кисню)

Оскільки густина = 1 г/см3, то об'єм кисню=32 см3(см в степені 3).