Шматочок сірки згорів. Визначте, як буде відрізнятися маса утвореного сульфур(ІV) оксиду від маси

сірки.

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Денис.

Ответ:

Объяснение:

S+O₂=SO₂

а) n(S)=1моль n(O₂)=1моль  n(SO₂)=1моль

б) маса 1моль сірки

M(S)=32г./моль

m(S)=n(S)×M(S)=1моль×32г./моль=32г.

в) маса 1моль  сульфур(ІV) оксиду

M(SO₂)=64г./моль

m(SO₂)=n(SO₂)×M(SO₂)=1моль×64г./моль=64г.

г). M(O₂)=2×16=32г./моль

m(O₂)=n(O₂)×M(O₂)=1моль×32г./моль=32г.

Відповідь: маса сірки буде відрізняться від маси оксиду сульфур (ІV)  на 32г. це маса кисню, що приєднався.