Визначити кількість речовини , що 23 міститься в 12,04 •10 молекул H2


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Снежана.

Ответ:

2 моль

Объяснение:

n(H2)=N/Na=12,04·10²³/6,02·10²³=2 моль