Помогите 8 класс химия 1.Обчисліть масу 0.5 моль амоніаку NH³.2.Oбчисліть кількість речовини у

159 грам соди Na²CO³.3.Обчисліть число молекул у 48 грам діоксиді сірки SO²4.18*10²³ молекул газу мають масу 132 грами. Розрахуйте відносну густину цього газу за повітрям.

Ответы на вопрос

Отвечает Кирдянова Таня.
1. Дано:
m-?
n(NH3)=0,5 моль
_____
n=m/M
m=n•M
М(NH3)=Mr(NH3)=14+(1•3)=14+3=17г/моль
m=0,5 моль•17грам=8,5

2. Дано:
n(речовини)-?
m(Na2CO3)=159г
————-
n=m/M
M=Mr(Na2CO3)=(23•2)+(16•3)+12=106г/моль
n=159г/106г/моль=1,5моль

Дальше мне лень))