Обчисліть масу 0,5 моль амоніаку NH3


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Соня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(NH3) = 0,5 моль

М(NH3) = 17 г/моль

Найти

m(NH3)

m(NH3)= n * M = 0,5 * 17 = 8,5 г