Обчисліть об'єм Металу CH4 що містить 18,06×10²³ молекула​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Влад.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(CH4) = 18,06*10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/ молекул

Найти

V(CH4)

n(CH4) = N / Na = 18,06 *10²³ / 6*10²³ = 3 моль

V(CH4) = Vm *n = 22,4 * 3 = 67,2 л