Яка кількість речовини води про взаємодіє з 0,25 моль натрій оксиду. Знайди масу натрій гідроксиду

зо уворився

Ответы на вопрос

Отвечает Русанов Богдан.

Ответ:

Объяснение:

  0,25 моль        Х моль           Х г

  Na2O      +       H2O      =      2NaOH

n=1 моль          n=1 моль          n=2 моль

                                                 М=40 г/моль

                                                 m=80 г

0,25 моль  Na2O   -   Х моль  Н2О

1 моль  Na2O         -   1 моль  Н2О

n(H2O) = 0,25 * 1 / 1 = 0,25 моль

0,25 моль Na2O   -   Х г   NaOH

1 моль Na2O         -  80 г   NaOH

m(NaOH) = 0,25 * 80 /1 = 20 г