Який об'єм за нормальних умов займає ететен масою 130 гСкоріше❤​


Ответы на вопрос

Отвечает Нитка Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(C2H4) = 130 г

М(С2Н4) = 28 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(C2H4)

n(C2H4) = m / M = 130 / 28 = 4,6 моль

V(C2H4) = Vm *n = 22,4 * 4,6 = 103 л