Обчисліть об'єм 5,6 г чадного газу CO за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Деревня Горная.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO) = 5,6 г

M(CO) = 28 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(CO)

n(CO)= m / M = 5,6 / 28 = 0,2 моль

V(CO) = Vm *n = 22,4 * 0,2 = 4,48 л