Обчисліть об'єм кисню, необхідний для повного згоряння етену об'ємом 5,6 л (н.у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шишов Вова.

Відповідь:

СН4+2О2=СО2+2Н2О

V(CH4):V(O2)=1:2

V(O2)=5,6*2=11,2л

Пояснення: