Який об'єм кисню витрачається на спалювання сірки масою 16г​


Ответы на вопрос

Отвечает Витебский Артём.

Ответ:

11,2 л

Объяснение:

S+O2=S02

n=m/M

n(S)=16г / 32 г/моль=0,5 моль

V(O2) = n*Vm = 0,5 моль*22,4 л/моль=11,2л