Обчисліть кількість речовини в молекулі азоту масою 21г


Ответы на вопрос

Отвечает Букав Назар.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(N2)= 21 г

M(N2) = 28 г/моль

Найти

n(N2)

n(N2) = m / M = 21 / 28 = 0,75 моль