Укажіть число молекул вуглекислого газу, що міститься в 0,5 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусаревич Дима.

Ответ:3.01*10²³

Объяснение:N=n*Na

N(CO2)=0.5моль*6.02*10²³моль-¹=3.01*10²³