Обчисліть об'єм кисню, необхідно для згорання гексану об'ємом 60 л


Ответы на вопрос

Отвечает Суровцов Никита.

Ответ:

570 л

Объяснение:

2C6H14+19O2=12CO2+14H2O

60/2=x/19

x=570л